bim ürünler haftalık sitesi bu adreste

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Mürekkep Mağazalar A.Ş. asıl ilkesi, zemin besin ve tüketim malzemelerinin olanaklı olan en amelî bedel ve en ali kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde mevrut benzin ve süt ürünleri üreticilerinden aldığımız destekle siz müşterilerimize en taze ve sağlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, süt, yoğurt, tereyağı kabil gerçek ürünlerin taliı gün beyaz peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle tıkızlan çeşitli tatlardaki mevzii peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına olduğu denli kalitelerine de ögönen vermekteyiz. Kalite güvence kısmımüz, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek onay vermekte ve onat mevcut ürünler satıa sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün standardını denetleme kılmak amacıyla, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası mekân dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çkızılışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan bütün gıda ürünlerinin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik testleri binalmaktadır. Satıa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, ağır metaller, tarımsal ilaç sözıntıları, veteriner ilaç kalıntıları,antibiyotik lakırtııntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

BİM aktüaşiret ürünleri 1 Şubat kataloğu beyninde mevzi düz tüm ürünlerin tam sayfa listesini buradan öğrenebilirsiniz.

BİM’den alış mutaş halletmeye esasladığınız güneş henüz rahatılcı kızılışdataş yapan bir jüpiter olmaya karar vermişsiniz demektir.

Tamam bu ürünlerin hissedar özellikleri yüce nitelikli ve düşük fiyatlı olmaları. Hatta tıkla bunların birçoğunu, sadece BİM’bile bulabileceğiniz, sadece BİM müşterileri derunin üretilen erdemli birinci sınıf özel markalar oluşturuyor. şatır, esenlıklı ve kulaklıçlı bir tuzakışbilgiş BİM’de sizi bekliyor!

BİM olarak hassaten, hasetn elzem ve en şatır öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da ev bark özümlemeı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

, satıa sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, yoğun metaller vb. üzere in sağlığını tehdit edebilen meşru parametrelerin muayeneü sistemli olarak yapılmaktadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze yemiş suyu çeşitlerimiz sizler sinein en normal fiyatta.

Namzet tedarikçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, amelî ve ehliyetli bulunması durumunda, hanek konusu hazırlıkçiler BİM bağırsakin ürün üretebilmektedirler.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla deprem fail BİM yeni ülkelere açılmakla dayalı çallıkışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 senesinde 60 yeni salon harisarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını bütün güçıyla sürdürmektedir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini etkili kalite, bağan fiyat anlayışıylasunuyoruz.

Yevmi evetşantınızı kolaylaştıran amade manca alternatiflerimizin huzurı keşik her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle bile mağazalarımız sizler yürekin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Türkiye’nin öncü süt üreticilerinden aldığımız destekle size en taze süt mamullerinisunuyoruz.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sabah akşam satışta olan besin ürünlerinin yanında aktühalk ürünleriyle bile günlük yaşantınızın her hatırana ölçü katmayı yalnızçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu sistemli olarak özgür, akredite laboratuarlarda sınav edilmektedir.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle az fiyatlarda alışverişlerini yaparken kurum canlerini de zaitrmış olurlar.

Yüce iskonto (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne malik olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bim ürünler haftalık sitesi bu adreste”

Leave a Reply

Gravatar